Pomóż ratowniczce zostając dawcą szpiku z DKMS

Jedna z ratowniczek Wejherowskiego WOPR zachorowała, dlatego ruszamy z „challengem” dla Olgi: #UratujRatowniczkeOlge

Wyznanie Olgi:

„Mam na imię Olga. Pozwól, że opowiem Ci swoją historię. Mam 41 lat Pochodzę z Trójmiasta i tu też mieszkam. Kocham ludzi, a pomaganie im daje mi ogromną satysfakcję. Dlatego zostałam Ratownikiem Medycznym. Najbardziej w życiu cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Odzwierciedlają to też moje zamiłowania, pasje i dodatkowe zajęcia. Pilot wycieczek, wychowawca kolonijny, ratownik wodny, fotograf – czego to ja w życiu nie robiłam 😉 Praca z ludźmi daje mi energię. Dodatkowym powerem jest też moja rodzina i przyjaciele. Mój syn Dustin to moja duma. Narzeczony Karol to miłość mojego życia. Rodzice, rodzeństwo, kuzynostwo, przyjaciele, ukochana babcia – to osoby, z którymi od dziecka byłam bardzo blisko. Nie potrzebujemy pretekstu by się spotkać i śmiać godzinami z opowiadanych historii oraz cieszyć się wspólnym czasem.

23 stycznia 2021r. mój świat stanął w miejscu. Okazało się, że choruję na ostrą białaczkę szpikową.

Zapewne domyślasz, się, że był to dla mnie szok. Okazuje się, że pokonam tego nieprzyjaciela tylko w jeden sposób: poprzez przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego, czyli być może od Ciebie. Nie pozwolę chorobie, żeby cokolwiek u mnie zmieniła. Mam dużo marzeń i liczę, że większość uda mi się zrealizować.

Zaczynam od pierwszego – wygrania z chorobą. Pomożesz mi?”

Więcej informacji jak pomóc Oldze znajdziecie na stronie DKMS:
https://www.dkms.pl/dzialaj/dolacz-do-akcji/pomagam-oldze

Dla Olgi przygotowaliśmy krótki film, zachęcający do zostania honorowym dawcą szpiku. Zamówiliśmy też swoje pakiety z Fundacja DKMS. Przyłączcie się do nas i zostańcie dawcą szpiku.